Manikúra

Ruce jsou naší vizitkou
Ačkoli jsou naše ruce jednou z nejnamáhavější částí těla, často se na ně zapomíná. Pokud chce člověk vypadat pěstěně a upraveně od hlavy až k patě, měl by věnovat pozornost i vzhledu svých nehtů. Pěstěné ruce jsou krásnější a dodávají mladistvější vzhled. Je mnoho způsobů jak toho dosáhnout.

Péče o ruce

Základem dobře vypadajících rukou je zdravá a vyživená pokožka a okolí nehtových lůžek. Při ošetření dbáme na odstranění nedokonalostí a na prevenci jejich opakovaného vzniku. Po zvláčnující koupeli, peelingu a ošetření nehtových kůžiček můžete využít následnou péči ve formě parafínového zábalu nebo studené masky pro dlouhodobé vyživení pokožky a prodloužení efektu našeho ošetření.

P-Shine

Japonská manikúra, která vyniká svým přírodním složením. Je určena pro ochranu a vyživení přírodních nehtů nebo pro situace, kdy není na místě barevné lakování a je upřednostňován přirozený a lesklý vzhled nehtů. Obsahuje složky dodávající nehtům výživu a přirozený lesk, jako je mateří kašička, včelí vosk, křemičitá hlinka a parafín.

CND  Shellac

Lakování metodou Shellac je profesionální úprava nehtů, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, vysoký a dlouhotrvající lesk, trvanlivost nošení po dobu až 3 týdnů. Nabízíme širokou škálu barev a možnost následného zdobení podle Vašich představ.

Ukázky naší práce

Naše manikérky

Lenka Heindlová

725 001 006

 Liliová, Atom

Markéta Vajsarová

721 637 356

 Atom