Masáže

Nechte se rozmazlovat
Zasloužíte tu nejlepší péči. Víme, že naše tělo je mnohdy zablokováno stresem, emocemi nebo jen nesprávným držením těla. Je škoda prožívat dny s únavou, bolestí a starostmi, když se vše může během pár minut změnit. Stačí si lehnout v příjemném prostředí, s klidnou hudbou, šikovným specialistou na danou masáž a vonnými esencemi, které naplní Vaše smysly pohodou a příjemným uvolněním. Nechte se hýčkat a dovolte si alespoň chvilku myslet jen sami na sebe. 

Dornova metoda

Je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních a správných poloh. Tím se úspěšně zbavíte fyzických i psychických bloků způsobených zejména nerovnoměrnou zátěží při práci či sportu.

Více...

Lávové kameny nebo-li hot stones

Počátek využívání lávových kamenů bychom mohli najít až ve starověké Číně nebo na Havajských ostrovech. Odtud se během let jako doplněk masážní praktiky rozšířily téměř do celého světa. A proto i my dnes můžeme zakusit toto umění předávané z generace na generaci.

Více...

Sportovní a rekondiční masáž

Masáž se všeobecně považuje za nejstarší formu terapie, která se těší velikému zájmu. Příznaky špatných návyků z práce či jiných aktivit se na nás mohou podepsat různě.

Více... 

Breussova masáž

Jemná, citlivá, energetická masáž zad, která výrazně uvolňuje tělesné i psychické blokády. Významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak řešením mnoha problémů především v oblasti kříže a beder.Využívá se příznivého vlivu třezalkového oleje,který je při masáži používán, na meziobratlové ploténky.

Shiatsu masáž

Masáž s léčebnými účinky, odstraňující nejen bolesti a napětí, ale též rozproudí energii a nabudí k činnosti vnitřní orgány. Dokáže nastartovat samouzdravovací mechanismy těla. Využívá se tlak prstů a dlaní na energetické dráhy (meridiány) jednotlivých orgánů.Masáž je prováděna tlakem prstů či dlaní přes oblečení.

Medová masáž

Zlepšuje prokrvení těla, hydratuje pokožku, uvolňuje svalstvo a navozuje hluboký a klidný spánek

Havajská masáž (Lomi Lomi)

Je druh havajské masáže, naprosté uvolnění a zrelaxování celého těla, od klasické relaxační masáže je navíc obohacena o tahy a hmaty loktů a předloktí

Antistresová masáž hlavy (Indická)

Tato masáž působí skvěle proti stresu. Zaměřuje se jak na vlasovou tak i na obličejovou část hlavy, případně na odblokování bolesti ramen, krčních partií a trapézových svalů

Aroma masáž

Klasická relaxační, klidná a uvolňující masáž. Součástí této masáže jsou vonné svíčky a oleje dle Vašeho výběru

Ceník masáží

Fotogalerie

Dornova metoda

Je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních a správných poloh. Tím se úspěšně zbavíte fyzických i psychických bloků způsobených zejména nerovnoměrnou zátěží při práci či sportu. Dornova metoda tak může pomoci při mnoha potížích, mezi které patří například: bolesti zad,kyčlí, kolen, tenisový loket, skolióza a mnohé další. Náš specialista bude hýčkat Vaše tělo jemným tlakem palců nebo celé ruky. Vaše spoluúčast může výrazně napomoci kýženému efektu. Ta spočívá, na pokyn maséra, v plynulém kývání nohou, rukou či v malém pootáčení hlavou. Metoda je tak jemná a šetrná, že se nemusíte bát bolesti. Při masáži nikdy nepřekračujeme její práh. Masáž je proto velmi bezpečná a příjemná.